آخرین ها


معرفی بازی سوپر ماریو

16 دی, 1395 , ارسال شده توسط barhakohmy

شخصیت محبوب سوپر ماریو برای اولین بار تحت بازی سوپر ماریو ران به دنیای موبایل قدم گذاشته است. این بازی به‌صورت رایگان برای آی‌اواس عرضه شده و احتمالا تا یک سال آینده برای اندروید عرضه نمی‌شود.

مشتاقان این بازی چندین ماه به انتظار آن نشستند تا اینکه سرانجام سوپر ماریو ران روز ۱۵ دسامبر در اپ استور عرضه شد. اگرچه دانلود این بازی رایگان است اما برای استفاده از تمام بخش‌های آن بایستی ۱۰ دلار به‌صورت پرداخت درون برنامه‌ای بپردازید.

برای وارد شدن به بازی باید حتما به اینترنت متصل باشید. همچنین باید با کمک برنامه‌های تغییر آی‌پی، آی‌پی خود را به کشور دیگری تغییر دهید. گیم پلی بازی سه بخش متفاوت دارد. بخش اصلی یا World Tour شامل ۶ دنیای مجزاست که در هر کدام باید برای نجات پرنسس تلاش کنید.

بخش دیگر Toad Rally‌ نام دارد که در آن می‌توانید با دوستانتان یا افراد غریبه از سراسر دنیا بر سر جمع آوری سکه رقابت کنید. بخش بعدی نیز با نام Kingdom Builder به ساخت سرزمین پادشاهی سوپر ماریو اختصاص دارد.

نتیجه تصویری برای ‪Super Mario Run‬‏نتیجه تصویری برای ‪Super Mario Run‬‏نتیجه تصویری برای ‪Super Mario Run‬‏ لینک ثابت ...

1